fbpx
İtalya Eğitim Danışmanı için Hemen Ara 02165991343. width=
Home İtalya'da Okuyanlar Venedik Ca’Foscari Üniversitesi Yüksek Lisans

Venedik Ca’Foscari Üniversitesi Yüksek Lisans

0
432

venedik-cafoscari-universitesi-yuksek-lisans

Modern Dil Bilimleri alanında dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasında yer alan Venedik Ca’Foscari Üniversitesi yüksek lisans kabulünü aldığımız öğrencimiz Deniz’i kutluyoruz.

İtalya’da okuyanlar kervanımıza katılan öğrencimizin tüm işlemleri İtalya ve Türkiye ekiplerimiz arasında koordineli bir çalışma ile yürütülmüştür.

Venedik Ca’Foscari Üniversitesi Yüksek Lisans Eğitimi Hakkında

Venedik Ca’Foscari Üniversitesi İtalya’nın ilk, Avrupa’nın ise 2. işletme okuludur. Özellikle işletme ve dil bilimleri alanında dünyanın en iyi üniversiteleri arasında gösterilmektedir. Venedik Üniversitesi yüksek lisans eğitimi için de birçok İngilizce bölüm seçeneğine sahiptir.

Öğrencilerden temel olarak B2 seviyesinde dil belgesi ve yüksek lisans eğitim almak istedikleri alan ile ilgili lisans diploması talep edilmektedir.

İtalya’da Yüksek Lisans Eğitimi

İtalya’da yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için İngilizce birçok bölüm seçeneği mevcuttur. Türkiye’de eğitim almış olduğunuz bölümle ilgili farklı alanlara ağırlık veren çok çeşitli master programlarında İngilizce eğitim alabilirsiniz.

İtalya’da yüksek lisans eğitimi almak isteyen adaylarımız için uygun okul seçeneklerinin sunulması ve başvurular ile sürece başlıyoruz. Kabul sonrası konsolosluk işlemleri, burs başvuru işlemlerii diploma denklik işlemleri gibi tüm işlemleri öğrencimiz adına yürütüyoruz.

İtalya’da ulaştıklarında ise karşılanmaları, konaklamalarının ayarlanması, oturum izni işlemleri gibi tüm işlemler İtalya’da bulunan ekibimiz aracılığıyla yürütülmektedir.


İtalya’da Okumak, bir EGE ABROAD Eğitim Danışmanlık kuruluşudur ve İtalya’da eğitim ve yaşam tecrübesine sahip profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Amacımız İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciler ve konuyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen aileler ve bireyler için bilgi kirliliğini gidermek ve en işe yarar bilgiyi sunmaktır.
İtalya’da Okumak Ekibi olarak Türkiye ve İtalya’da bulunan ekibimiz ile  danışmanlık sağlamakta ve en iyi  hizmeti vermekteyiz.

Venedik Ca’Foscari Üniversitesi Yüksek Lisans Eğitimi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı ve katkılarınızı bu sayfadaki yorum bölümünden bizlere iletebilir, +90 216 599 1343 ve +90 555 888 1343 nolu telefonları arayabilir, [email protected] adresine mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: İçerikler korunmaktadır!