politecnico-di-torino-yuksek-lisans

Politecnico Di Torino yüksek lisans kabulünü aldığımız öğrencimiz Batu’yu kutluyor, Torino’daki eğitim hayatında başarılar diliyoruz.

İtalya’da okuyanlar arasına katılan öğrencimizin İtalya’daki işlemleri için de Torino ve diğer İtalyan şehirlerindeki ekip arkadaşlarımız aracılığıyla yürüteceğiz.

Politecnico Di Torino Yüksek Lisans Eğitimi Hakkında

Dünyanın en iyi 50 teknik okulu arasında yer alan Politecnico Di Torino’da İngilizce olarak birçok yüksek lisans programı mevcuttur. Özellikle mühendislik ve mimarlık alanında İtalya’da eğitim almak isteyen adayların tercih ettiği okulların başında POLITO gelmektedir. Her yıl binlerce uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Torino’da Üniversite Okumak

İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciler için birçok İngilizce program seçeneğine sahip olan Torino üniversiteleri işletme ekonomiden mühendislik ve mimarlığa kadar birçok program seçeneğine sahiptir. Özellikle teknik eğitimler olan mühendislik ve mimarlık eğitimi için Politecnico Di Torino Türk öğrenciler tarafından da çokça tercih edilmektedir.

Detaylı bilgi için “Torino’da Üniversite Okumak” yazımıza göz atabilirsiniz.


İtalya’da Okumak, bir EGE ABROAD Eğitim Danışmanlık kuruluşudur ve İtalya’da eğitim ve yaşam tecrübesine sahip profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Amacımız İtalya’da eğitim almak isteyen öğrenciler ve konuyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen aileler ve bireyler için bilgi kirliliğini gidermek ve en işe yarar bilgiyi sunmaktır.
İtalya’da Okumak Ekibi olarak Türkiye ve İtalya’da bulunan ekibimiz ile  danışmanlık sağlamakta ve en iyi  hizmeti vermekteyiz.

Politecnico Di Torino Yüksek Lisans Eğitimi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı ve katkılarınızı bu sayfadaki yorum bölümünden bizlere iletebilir, +90 216 599 1343 ve +90 555 888 1343 nolu telefonları arayabilir, [email protected] adresine mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here